.::Genç Edebiyat::.
Hoşgeldiniz,Foruma ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım kriterlerini okuyunuz.Eğer üye olmak istiyorsanız "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.Eğer üyeliğiniz varsa,"Giriş Yap" butonuna tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler...
FORUM YÖNETİMİ

Bilgi ve İletişim İçin:edebiyatgenc@hotmail.com
Hoşgeldiniz,Foruma ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım kriterlerini okuyunuz.Eğer üye olmak istiyorsanız "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.Eğer üyeliğiniz varsa,"Giriş Yap" butonuna tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler...
FORUM YÖNETİMİ

Bilgi ve İletişim İçin:edebiyatgenc@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çaylak Edebiyatçıların Gayrı Meşhur Toplanma Platformu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesYeni MesajlarKayıt OlGiriş yapBiz Kimiz?...

KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER

3 posters
YazarMesaj
gül gökçe
Yeni Üye
Yeni Üye
gül gökçe

Kadın Mesaj Sayısı : 9

KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER Empty
MesajKonu: KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER   KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER EmptyCuma Kas. 06, 2009 6:26 pm

Her insan hayattan bir şey öğrenir,küçükte olsa büyükte olsa,az yada çok ,önemli yada önemsiz.Bende bir şey öğrendim hayattan.İnsan bazen çaresiz kalır uykularını kaybeder ya, öyle işte.Hayattan bir şey öğrenmek için bir bedel mi ödemek gerek illa ki ya da başımıza gelmesi mi, neden acı çekmeden doğruyu bulamıyoruz.Peki her zaman doğruya mı ulaşmak gerekir.Yanlışlarda insanın ulaşmak istedikleri değil midir? Hayat bazen acımasız olabiliyormuş.başkalarının yaptıkları yüzünden biz mi acı çekmeliyiz.Ben çok şey öğrendim hayattan.Evet hepimiz bazı acılar çektik önemli olan acıyı çekmek değil bir daha aynı şeyi yapmamaktır.Peki insan aynı şeyi bile bile, isteye isteye sadece onun için yapar mı?Eski günlere o iğrenç ızdırap dolu geçmişe dönmeyi ister mi?Tabi ki; hayır ,ama kendine hakim olamassın işte yasak oldugunu bile bile acı çekecegini bile bile imkansız oldugunu ve yanlış oldugunu bile bile onu ister mi?Söz geçirebilir mi kendine,herkes sana güvenmişken ikinci bir şansın varken yine onu isteyebilir misiniz? Sözgeçirebilir misiniz kendinize?İşte ben böyle bir çıkmazın içindeyim.gözlerim kapalıymış bu güne kadar meğer, kendi ailemi bile tanıyamamışım.konuşmak haykırmak geliyor içimden ama sesimi duyuramıyorum,susuyorum.Bazen kendimi bile tanıyamıyorum.Ben neden hala onu istiyorum??? kalbim bu kadar acıya nasıl dayandı???Onu hergün görüp dokunamamak konuşamamak.iyi biri olsa tamam dicem ama serserinin biri işte.Bu hayat bana bir şey daha öğretti.hiç kimseye %100 güvenme bu annen baban olsa bile en sevdigin kişi olasa da,%99 güven ama o %1 lik payı hep bırak.Ne diyor Can YÜCEL; Bağlanmayacaksın birine körü körüne bağlanırsan kırılırsın çünki,senin değiller gibi davranacaksın.tek hedefim var artık OKUMAK...çünki,o şimdi kendi kazandı sanıyor ve yanlışını bilmiyor.Yıllar sonra onun karşısına çıkıp ben kazandım dicem, sen değil ben kazandım.Biliyorum ki her geceninde bir sabahı her kışın bir baharı vardır...!Her mikrop bağışıklığı güçlendirir ve sen zayıf bir mikroptun.Senin hatanla ben doğruyu buldum.SERSERİM bunun için SAĞOL...!!!

En son gül gökçe tarafından Cuma Kas. 06, 2009 6:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gül gökçe
Yeni Üye
Yeni Üye
gül gökçe

Kadın Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER   KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER EmptyCuma Kas. 06, 2009 6:26 pm

ark. eğer bir eksiğim varsa söyleyin veya kötü olmuşsa
Laputa
Yeni Üye
Yeni Üye
Laputa

Erkek Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER   KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER EmptyPaz Kas. 08, 2009 10:55 pm

Gül karamsarlığını devam ettiriyor çünkü o RAP dinliyor arabesk değil...Wink değilmi Gül?? Smile))
nonstop
Yeni Üye
Yeni Üye
nonstop

MesajKonu: Geri: KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER   KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER EmptySalı Kas. 17, 2009 6:31 pm

Biraz fazla karamsar :p

KENDİ İÇİMDEN BİR ŞEYLER
1 sayfadaki 1 sayfası